Най-новото попълнение на Ботев Армстронг Око-Флекс говори, след като подписа с тима. Той е първият ирландец в историята на клуба.
"Щастлив съм да съм в Ботев и съм готов да се боря и да дам всичко от себи си за този клуб. Искам да нося радост на феновете и да помагам на отбора всеки ден да постигна целите си. Очаквам с нетърпение да да вдия всички фенове на нашия красив стадион", заяви Флекс.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
280
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272