Нападателят Вини Трибуле, който игра последователно в Берое и Ботев (Пловдив), може да се върне във френския Нанси, който стяга сериозна селекция в Лига 2, съобщава сайтът Africafoot.
Трибуле е бил футболист на Нанси между 2018 и 2022, като има 68 мача, 8 гола и 5 асистенции за тима. Вини Трибуле е свободен агент, след като изтече договорът му с Ботев и той може да избере следващия се отбор като свободен агент.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
282
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273