До момента 7511 имат билети за дербито Ботев - ЦСКА, обявиха канарчетата.
Така утре се очакват над 10 000 зрители на Колежа за двубоя, който е и първи за новия сезон.
От Ботев обявиха, че за първи път от доста време тимът ще стартира с 8 българи в титулярния състав за дербито с ЦСКА.
Продажбата на билети продължават на kolezha.bg или на касите на стадион “Христо Ботев”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
282
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273