Една от най-големите фракции на Ботев Пловдив Лудата банда публикува пост за случващото се в клуба. От фракцията заявиха, че не вярват на обещания и искат незабавни решения в полза на Ботев.
Ето какво написаха от фракцията:
Не вярваме на обещания! Не вярваме на предатели, доносници, купени марионетки и фалшиви идоли!
Искаме незабавни решения в полза на Ботев Пловдив! Без препинателни знаци, без цифри, без издигане от пепелта!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273