Треньорът на Ботев Пловдив Лъчезар Балтанов говори след мача с Черно море.
"Радвам се, че по такъв начин отговорихме на трите загуби. Поздравявам момчетата. Всеки се раздаде. Радвам се, че Коко Илиев вкара гол. Първото полувреме не беше добре за нашия отбор. Черно море направи контрол над мача. През второто полувреме започнахме да трупаме самочувствие.
Играчите са технични, разообразни. Меоти може да се надиграва един на един. Тошко липсва със сигурност. Той е нашата фантазия в средата на терена. Може би това се отрази до някаква степен. Момчетата видяха, че могат.
Хубава победа, ще имаме два почивни дни. След това ще се готвим за следващия мач. Локомотив има мач повече. Те са си запазили футболистите за финала. Нашата цел е да победим", каза Балтанов.
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви трети нов
Ясни са всички контроли на Ботев през лятната подготовка
Балоянис бързо си намери нов отбор
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”