Клубните легенди на Ботев Петър Зехтински, Костадин Костадинов и Димитър Младенов наградиха трима от футболистите на Ботев, които днес отбелязват юбилейни двубои в мача срещу Славия.
Тодор Неделев беше награден от Зехтински по случай мач номер 300, Николай Минков играе своя мач номер 150 и беше награден от Костадинов, а Ивайло Видев е с мач номер 50 и получи награда от Димитър Младенов.



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
276
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
754
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272