Капитанът на Ботев Ивелин Попов стана най-добър халф на годината в българското първенство, след като спечели отличието по време на церемонията на Футболист номер 1 на България.
Попето грабна Купата на България в Ботев през миналия сезон.
Попето отвя конкуренцията с 37 точки, Якуб Пьотровски остана втори с 23 точки и Ивалйо Чочев с 16 точки.
В момента церемонията още тече.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
219
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
744
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263