Изпълнителния директор на Ботев Константин Ганев също напуска клуба. Той беше на поста едва половин година, след като беше назначен
в началото на годината.
Друг важен директор в клуба търговският Мими Вишева е в предизвестие и също ще напусне клуба. Вишева беше в основната на маркетинга на клуба.
Вчера Рашко Стоянов, който беше отговорник по юридическите въпроси в отбора също напусна.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273