Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов потвърди, че е получил скандалният SMS, с който буквално е изгонен от клуба. Попето има договор с Ботев до 30 юни и след това той изтича. Той обаче заяви, че не е получил никакъв официален документ, с който да прекрати отношенията си с отбора.
"Имам този SMS на телефона, но все още никой от клуба не ми пратил официален документ, който да подпиша, че прекратяваме нашите отношения", заяви Попов пред Спортал.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
287
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
766
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274