Ивелин Попов остава играч на жълто-черните. Това става ясно от пост във фейсбук от страницата на Ботев Пловдив.
„Капитанът остава на “Колежа”, за да радва феновете с изявите си на терена“, пише в поста.
„Попето“ се обръща и с послание към привържениците на „канарите“, което гласи:
„Без отстъпление! Вяра, Борба и Обединение!“.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273