Капитанът на Ботев Ивелин Попов изигра днес с двубоя срещу Ботев Враца своя 50-ти юбилеен мач с екипа на Ботев.
По този повод Попето беше награден с плакет от спортния директор Артур Платек.
Попов дойде през миналия сезон в клуба и до момента е записал 50 мача, в които е вкарал 8 гола и дал 15 асистенции. Попето спечели и Купата на България с Ботев през миналия сезон.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
311
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776