Футболистът на Ботев Ехидже Укаки говори след равенството с Левски като гост. Укаки вкара страхотен гол за 1:1.
"За мен всичко е добре в съблекалнята. Стремим сме да сме фокусирани и да гледаме какво се случва на терена. Левски е добър отбор. Не е лесно да направиш 1:1 тук. Изиграхме добър мач. Много съм щастлив да бележа в такива големи мачове. Нашият треньор и Ивелин Попов са страхотни и ние сме едно голямо семейство", заяви Укаки.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
300
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
774
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274