Помощник-треньорът на Ботев Рафаел Ферейра говори след загубата от Славия.
„Надявам се Георги Николов да е добре. Той работи много, все още не знаем какво е състоянието му. В края на миналата година резултатите бяха много по- добри, сега проблема е психологически и трябва да го решим. Вярваме в този отбор. Една победа ще е много важна за нас, за да тръгнем отново нагоре“, заяви Ферейра.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
308
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
775
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
276