Феновете на Левски са изкупили повече билети за дербито с Ботев на Колежа. Мачът е от 17:30 часа на Колежа.
До 15:30ч. днес са продадени 1350 билета, а от тях 697 са закупени от феновете на Левски и само 653 са от фенове на Ботев.
В това число не влизат абонаментните карти, които феновете на Ботев са закупили.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
276
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
754
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272