В началото на второто полувреме привърженици на Ботев в трибуна Изток издигнаха транспарант, с който поздравиха волейболните герои на България, които стана вицешампион на Световното първенство.
Сребърни в света! Златни в сърцата ни, гласеше транспаранта.
Феновете от трибуна Юг също издигнаха транспарант, който гласеше - Браво, лъвове!
Националите се завърнаха днес в България и бяха посрещнати грандиозно.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
276
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
754
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272