Феновете на Ботев разпънаха плакати на няколко места в града с цел да се подкрепи отбора в дербито среу Левски.
Снимките бяха публикувани от Клуба на привържениците на Ботев, които написаха:
Ботев Пловдив
Since 1912
Не помня началото, не съм бил роден
Няма да помня и края, Ботев е вечен!


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
276
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
754
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272