Феновете на Ботев Пловдив изкупиха отпуснатите 1300 билета за дербито с Локомотив.
Бройката е със 100 по-голяма от миналото дерби, когато бяха отпуснати 1200 билета.
Бултрасите ще имат шествие до Лаута от Колежа, а феновете на Локомотив ще имат шествие от центъра.
Дербито е тази събота от 14:45ч. на Лаута.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
275
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272