Играчът на Ботев Емерсон Родригес стана играч на мача със Септември.
"Мисля, че изиграхме перфектен мач. Затова тренирахме през седмицата и успяхме да спечелим три точки. Щастлив съм, че играя повече време. Вярвам, че с времето ще върна доверието към себе си и ще израствам. Ще покажа още какво мога. Малко ми беше трудно заради студа в началото", заяви Емерсон.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
249
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
264