Новото ръководство на ПФК Ботев Пловдив изплати забавени задължения към предишния треньорски щаб на представителния отбор.
Четирима от треньорите – Душан Керкез, Игор Делибашич, Милован Сикимич и Рафаел Ферейра, направиха голям жест към клуба, отказвайки се от част от дължимите им суми.
ПФК Ботев Пловдив благодари на четиримата специалисти за показаното разбиране в трудната ситуация за клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273