Дублиращият състав на Ботев (Пловдив) спечели дербито на дъното във Втора лига. "Канарчетата" надвиха с 1:0 Несебър край морето и записаха трета победа от началото на сезона, която е първа за отбора от юли насам.
Трите точки дойдоха при пловдивчани след точен изстрел от дузпа на Красиан Колев. Това се случи в последната минута на редовното време и домакините нямаха време за отговор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
311
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776