Вратарят на Ботев Пловдив Даниел Наумов беше обявен за играч на мача с ЦСКА 1948. Той говори след двубоя.
"Равностоен мач, днес изглеждахме добре. Имахме ситуации. Съжалявам, че не си тръгнахме с три точки. Хубаво е, че трети пореден мач сме без допуснат гол, това говори добре за мен и бранителите пред мен. Нямаме конкретно поставени цели да влезем в плейофите за 5-то място", заяви Наумов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
245
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263