Ботев стартира подготовка за новия сезон днес от 15:00ч. на клубната си база "Никола Щерев - Старика".
Основната част от подготовката на тима ще бъде в Анталия, а "канарчетата" заминават за турския курорт на 14 януари.
Там пловдивчани ще изиграят пет контроли.
На този етап няма напуснали или освободени футболисти.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
309
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
277