Ботев загуби с 1:3 от Берое в контролна среща, играна на Трейс Арена в Стара Загора. Стивън Петков откри за “жълто-черните”, а Йесид Валбуена на два пъти и Факундо Аларкон се разписаха за “заралии”. Дебют с екипа на “канарчетата” записа нападателят Франклин Маскоте.
Следващият мач на Ботев е на 12 септември домакинство на Монтана.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
277
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272