Офанзивният футболист Марсел Зимба е най-новото попълнение на Ботев (Пловдив). Роденият на 11 април 2006 в Замбия талант е част от клуба от летния трансферен прозорец, а сега вече го приветстваме и официално. Той се присъединява към „канарчетата“ от Атлетико Лусака и ще бъде още една опция за нападението на тима.
Ботев (Пловдив) приветства с добре дошъл Марсел Зимба и му пожелава успех с жълто-черната фланелка!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777