Трима юноши на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 15 години.
Това са капитанът на “канарчетата” Васил Въргулев, офанзивният полузащитник Теодор Матев и нападателят Иван Бичовски.
Тримата ще вземат участие в лагер на “лъвовете” и турнир за развитие на УЕФА в Молдова.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
275
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272