Ботев тренира на Олимпийския стадион в Атина и проведе последната си тренировка преди двубоя с ПАО. „Канарчетата” се изправят срещу Панатинайкос във втори квалификационен кръг на Лига Европа от 21 часа утре.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
310
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776