Ботев се раздели с още играчи, след като договорът с клуба е прекратен на Янис Карабельов, с Ботев приключват Матвей Игонен, Вини Трибуле и Сирики Диабате.
Карабельов беше с изтичащ контракт, но той беше до 30 юни и договорът е бил прекратен по-рано.
Клубът ще напусне е бранителят Джамал Амофа.
Търси се вариант да бъдат продадени Константинос Балоянис, Ханс Бернат и Николай Минков.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
283
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
765
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
273