Отборът на Ботев Пловдив проведе последната си тренировка преди утрешния сблъсък с ЦСКА.
Заниманието на “жълто-черните” се проведе на два от терените на Футболен комплекс “Никола Щерев - Старика”.
Двубоят с “червените” ще бъде официален дебют за Димитър Димитров - Херо начело на “канарчетата”.
След днешната тренировка пловдивчани ще останат на режим на клубната база преди мача, който е в събота от 17:00 часа на Националния стадион “Васил Левски”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
275
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272