Ботев продаде над 7000 билета за мача с Левски, съобщиха от клуба. Двубоят е първи домакински за Ботев от повече от месец и ще се играе тази събота от 20:00ч.
Точната бройка на продадените билети е 7058.
Вижте какво написаха от Ботев:
Да напълним "Колежа" за мача с Левски.
Заедно за Ботев
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777