Ботев привлече двама играчи за дубъла на от Втора лига.
Става въпрос за защитника Димитър Аврамов и нападателя Мариян Вангелов.
Двамата подписаха професионални договори с Ботев.
Аврамов е от Пловдив и е юноша на Ботев през кариерата си е играл за Марица и Миньор Перник, а именно в Перник игра последно.
Мариян Вангелов идва от Дунав Русе и е играл в дубъла на Пирин и Беласица.
Дубълът на Ботев се бори за оставане във Втора лига.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
309
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
277