29 години от домакинството на Ботев срещу Севиля в мач-реванш от 1/32-финалите за Купата на УЕФА през сезон 1995/96.
Двубоят на стадион „Христо Ботев“ завършва 1:1, a попадението за „жълто-черните“ бележи Румен Иванов.
Дълго време това беше и последното домакинство на Ботев в Европа на „Колежа“, преди „канарчетата“ да се завърнат у дома през това лято за срещите от европейските клубни турнири.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777