Отборът на Ботев Пловдив приключи втората част от зимната си подготовка "Лагер на Доброто - Всички за Чико".
"Жълто-черните" се прибраха днес с полет от Анталия до София.
Старши треньорът Душан Керкез даде два дни почивка на "канарчетата", като заниманията ще бъдат подновени в петък.
Във вторник (4.02.2025), от 18:00 часа Ботев Пловдив и Лудогорец излизат в битка за Суперкупата на стадион "Христо Ботев".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
308
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
775
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
277