Ботев (Пловдив) продължава да е без победа през пролетния дял на кампанията, след като загуби с 2:3 от Славия в "Овча купел".
Тимът не е печелил в Първа лига в последните 6 двубоя - 5 поражения и едно равенство (б.а. - а между тях загуби и Суперкупата с 2:3 от Лудогорец).
Така "жълто-черните" повториха кошмарната серия от края на миналата кампания, която също включваше 1 реми и 5 поражения.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
710
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
255
Ботев трансферира вратар в Белгия
24.06.26 11:10
307