Ботев отмени контролата с Крумовград, а причината е липса на футболисти. Тимът има доста национали и контузени.
Ето какво написаха от клуба:
Приятелската среща между Ботев и Крумовград се отменя. Двубоят бе предвиден за събота (12 октомври), но няма да се състои. Причините са големият брой представители на "канарчетата" с повиквателни за националните си отбори, както и контузени футболисти.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777