Ботев Пловдив ще изиграе контрола с Берое в паузата на шампионата.
Спарингът ще се състои на 5 септември от 11:00 часа на “Трейс Арена” в Стара Загора.
Двубоят ще бъде със свободен вход за фенове и журналисти.
Двата отбора се срещнаха в първенството в Стара Загора, а тогава Ботев успя да победи след обрат с 2:1, като това е и единствената победа на тима от началото на сезона в Първа лига.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
277
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
761
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272