Ботев публикува надъхващо видео преди полуфинала с ЦСКА за Купата. Първият сблъсък е утре в София.
Ето какво написаха от Ботев:
За красотата, която остава след делата ни. За вярата, когато никой друг не вярва. За борбата - ежедневния и неотменим, единствен синоним на думата БОТЕВИЗЪМ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
272