Ботев пусна надъхващо видео преди дербито с Локомотив. Двубоят е утре от 12:30ч. на Лаута.
Ето какво написаха от тима:
Най-старият град в Европа винаги е бил и ще бъде „жълто-черен”.
01.12.2024 г., 12:30 ч. Време е за дерби.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
310
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776