Ботев ще бъде без своя капитан Ивелин Попов в последния си мач от редовния сезон - гостуването на Локомотив София.
Попов получи своя пети жълт картон от началото на сезона и ще бъде наказан за мача.
Самата среща може и да е решителна, ако Ботев запази шансовете си до последния кръг за влизане в топ 4.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
300
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
774
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274