Старши треньорът на Ботев Лъчезар Балтанов говори след мача с ЦСКА 1948.
"Справедлив резултат, получи се много здрав и хубав мач. Поздравявам моя отбор, който се раздаде. Готвим се за мача с Ботев Враца. Искам да виждам същата агресия и раздаване. Момчетата заслужават подкрепа от публиката и се надявам да се напълни стадиона", заяви Балтанов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
243
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263