Треньорът на Ботев Лъчезар Балтанов коментира двубоя със Септември.
"Доволен съм от представянето на моите играчи и как изиграхме двубоя. Знаехме кои са слабите им страни. Щастлив съм за тези момчета, които са много добри футболисти и могат да играят хубав футбол. Надявам се да продължим с добрите игри. Самуил Цонов се представи много добре. Трябва да трупа самочувствие", заяви Балтанов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
249
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
264