Халфът на Ботев (Пловдив) Карлос Алгара надъха феновете преди утрешния двубой с Локомотив (Пловдив).
“Здравейте, фенове! Тази сряда имаме нужда от всички вас във важния мач. Отборът е съсредоточен върху победа в дербито и трябва феновете и отборът да бъдат заедно. Стадионът трябва да реве и да сплаши съперника", обърна се испанецът към запалянковците на "канарчетата" чрез видео в сайта на пловдивчани.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
240
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263