Португалецът демонстрира изключително нагло поведение след катастрофалната загуба с 0:4 от големия градски враг Атлетико Мадрид и реши да не отменя купона за рождения си ден. Така вместо да обмисли след мача грешките - на себе си и на отбора, той се наливаше с алкохол и пееше на караоке.
Личи си, че в момента ибериецът е далеч от най-доброто си психическо състояние, а за това говорят и слабите му изяви в последните мачове на мадридчани - в играта му има доста грешки, а освен това успеваемостта му в сравнение с преди два месеца направо се е сринала.
След купона на Роналдо, след загубата от Атлетико, той си навлече гнева на много хора, а на всичкото отгоре и на медиите в Испания.
Днес излезе информация, че редица играчи на Реал ще поискат обяснение от своя лидер за държанието му извън терена, но самият футболист, явно осъзнал своята грешка, е решил да поиска прошка от фенове и съотборници.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Дневен хороскоп за 23 юли: Телец - бъдете прецизни, Рак - изненадайте половинката си
Миа Халифа спечели 650 000 долара от титлата на Испания
Акценти
Виж всички
Откриха 11-годишната Наталия, пастрокът й е задържан
Пожарът край Асеновград не е засегнал клетките на депото