Тази събота - 27.09.2025 т., на сцената в парк „Каменица“ от 18.00 часа „Биг бенд Пловдив“ ще подарят на жителите на района концерт по повод 25 години от създаването на оркестъра.
Изцяло съставен от професионални музиканти, „Биг бенд Пловдив“ е музикалната емблема на града под тепетата. Основател и ръководител е Николай Гешев.
Музикантите ще подарят на своите почитатели вечер с прекрасна музика, емоционални моменти и хитови изпълнения.
Концертът се осъществява с подкрепата на Община Пловдив и район „Източен“.
Входът е безплатен.
Още от категорията
Виж всички
Соня Йончева превърна Античния театър в световна сцена при откриването на OPERA OPEN и първите Тракийски музикални награди
DARA се оттегли от фестивал в Баку заради руски изпълнители