На редакционната поща на TrafficNews.bg получихме снимки, а в емейла се твърди, че те са на пострадали фенове на Локомотив Пловдив по време на ексцесиите в събота. По-рано през деня говорителят на черно-белият фен-клуб Петър Георгиев заяви, че разполагат със снимки, на които се виждат следите от сблъсъците с полицията (ВИЖ ТУК).
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Домашна лаборатория за хормони: Откриха хиляди дози тестостерон, стероиди и неизяснени вещества
11.06.26 12:09
368
Екшън на морето: Напушен мъж с ножове се барикадира
11.06.26 11:30
616