Прогресивна България” се отказа от предложението си за осъвременяване на пенсиите по швейцарското правило без COVID добавката. Това стана ясно по време на заседанието на парламента в сряда.
Въпросната добавка обаче няма да получават хората, които ще се пенсионират след 1 юли тази година.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
86
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
328