Венцислав Елезов, пътуващ по пътя от Петрич към Гърция изпрати видео на "Петел", което показва как тир е паднал преди малко от моста над р. Струма при разклона за село Тополница.На мястото има линейка. Не е ясно какво е състоянието на шофьора на тира.
Пътят е много хлъзгав. Карайте внимателно!
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Летният сезон буксува: Северното Черноморие с 35% по-малко туристи въпреки големите намаления
27.06.26 09:37
128
Кола гори на пътя София - Враца СНИМКА
27.06.26 09:19
168