Мъжът, който влезе въоръжен в президентството, разказва за живота си и кое го кара да постъпи така. Безизходицата го отвела в приемната на „Дондуков” 2, споделя 72-годишният Сашко Игнатов в интервю, предава Нова тв.
Игнатов, който е под домашен арест, нарича себе си „вечният длъжник”. Заради дългове е на път да изгуби и жилището, в което живее.
Според него всичко било преекспонирано. Вижте още какво каза Сашко:
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
112
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
380
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
454