Група от 40 деца във втори клас са блокирани на хижа "Алеко" на Витоша. Празнували там коледното си тържество, когато към 14 ч. им съобщили, че пътят не е почистен и не могат да се върнат в града, предаде БТВ.
От Столичния инспекторат са се свързали с групата и са съобщили, че почистваща техника вече пътува към хижата и децата ще бъдат транспортирани към София.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
128
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1015
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
822