Заради лошото време и силните снеговалежи обстановката е повече от критична и в района над Пещера. От вчера в района няма ток, а по пътя има паднали дървета и счупени клони.
Вече втори ден жителите на Пещера са в зимен капан, предаде репортер на TrafficNews.bg.
За много от хората обаче снегът донесъл и радост. Децата излизали навън да правят снежни човеци, а по-големите тинейджъри с книжки правели дрифтове с автомобилите си. Снежната покривка в района е около метър и половина.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
282
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1325
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
1014