37-годишен мъж се удави в река Марица край ГКПП Капитан Андреево, съобщиха от пожарната служба в Хасково. В събота техен екип бил повикан, за да извади от реката трупа на млад мъж.
От полицията съобщиха, че по случая е започнало досъдебно производство. До момента криминалистите не са установили да има данни за престъпление.
Полицията работи по версията за самоубийство. Кметицата на село Капитан Андреево Веселина Латунова заяви, че не е информирана за случая.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Черната статистика се множи: Един е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната
27.06.26 12:33
84